Informacje

O nas

Firma ArsTECH powstała w 2012 roku. Od początku działaliśmy w branży wentylacji. Dodatkową dziedziną było projektowanie wnętrz. 

Projektowane przez nas instalacje wentylacji często były wyposażone w gruntowe wymienniki ciepła (różne typy). Niedogodności związane z ich konstrukcją i poszukiwanie ulepszeń doprowadziły do powstania innowacyjnego rozwiązania – GrzebieniowegoGWC. Pierwszy wymiennik powstał w 2014 roku. Od tego czasu zostało wykonane kilkaset instalacji GrzebieniowegoGWC w Polsce. Dzięki lepszym parametrom pracy w porównaniu z innymi typami GWC i rewelacyjnemu stosunkowi ceny do jakości, nasze rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością.

Oferujemy klientom również czerpnie do GWC i inny osprzęt. Dobre parametry pracy, trwały estetyczny wygląd i niewygórowana cena, to nasz sposób na zdobywanie zadowolonych klientów. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Płatności

Płatność za pobraniem
Opłatę za towar oraz przesyłkę uiszcza się podczas odbioru towaru. Ponieważ kurierzy doliczają dodatkową opłatę za taką formę płatności, koszt przesyłki jest trochę droższy.

Przedpłata na konto
Opłatę za towar oraz przesyłkę przelewa się przed wysyłką towaru na nasze konto. Towar wysyłamy po otrzymaniu wpłaty na konto.

Szybka płatność za pośrednictwem płatności inFakt.pl
Po dokonaniu zakupu otrzymacie Państwo mailem fakturę za zakupiony towar. Na fakturze (plik .pdf) znajduje się link do szybkiej płatności za pośrednictwem serwisu inFakt. Informacja o dokonaniu płatności otrzymujemy od razu i możemy niezwłocznie wysłać zamówiony towar.

Odbiór osobisty
Odbiór z siedziby firmy: Łódź ul. Wycieczkowa 46, w godzinach pracy. 

Płatność wyłącznie gotówką (nie obsługujemy kart płatniczych).

Towar prosimy odbierać po otrzymaniu potwierdzenia o dostępności towaru i ustaleniu terminu odbioru.

Dostawa

Przedpłata – przelew na konto.

Paczkomat12zł
Kurier Inpost15zł
Kurier Inpost przesyłka gabarytowa25zł

Płatność przy odbiorze

Paczkomat16zł
Kurier Inpost19zł
Kurier Inpost przesyłka gabarytowa29zł

Odbiór osobisty 0zł

Zwroty i reklamacje

W ciągu 14 dni od daty zakupu istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

Od daty przesłania oświadczenia odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien wypłacić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania towaru. Kupujący pokrywa koszty zwrotu towaru.

Dostarczenie produktu:
Ryzyko i koszt przesłania produktu do reklamacji ponosi nabywca produktu,
Koszt odesłania produktu z reklamacji do nabywcy ponosi sprzedający,

 Gwarancja przewiduje bezpłatna wymianę części zamiennej potrzebnej do naprawy oraz robociznę w okresie gwarancji.  

Reklamowany produkt należy dostarczyć/odesłać w opakowaniu zabezpieczającym przed uszkodzeniem wraz z dowodem zakupu.

Wszelkie reklamacje prosimy kierować pod adres sklep@arstech.pl

Gwarancja przewiduje bezpłatna wymianę części zamiennej potrzebnej do naprawy oraz robociznę w okresie gwarancji. 

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody i straty wynikające z braku możliwości korzystania z produktu podczas postępowania reklamacyjnego.

Shopping Cart